Ohlasy

Aleš, Brno: Do Nechor jezdím opakovaně na většinu zdejších akcí. Ubytování je nadstandardní, vkusně zařízené. Vše je nové a čisté. Určitě jsem zde nebyl ubytován naposledy.

Radka, Opava:  Ubytování předčilo naše očekávání, byli jsme nadšeni. Na příští rok již máme zamluvený termín. Děkujeme.  

Akce v okolí
Cykloturistika

Ubytování

 

Nabízíme ubytování pro 2 až 8 osob.

Vinný sklípek: Ve stylovém vinném sklípku můžete i posedět a ochutnat vybraná vína od našich místních vinařů. Dobře zásobený sklípek vám necháváme přístupný neomezeně po celou dobu pobytu.

Společenská místnost: V přízemí je k dispozici společenská místnost s posezením, kuchyňským koutem, krbem a samostatným WC.

Pokoje: Dále se v objektu nacházejí 2 pokoje, každý s kapacitou 2 – 4 lůžek a vlastními soc. zařízeními (koupelny, WC).

Terasa: Z chodby u ložnic se vychází na krytou terasu s posezením a výhledem na nechorské sklepy. Za terasou je menší dvorek, který je oplocený.

Sociální zařízení: 2x koupelna (sprchový kout, WC, umyvadlo),1x samostatné sociální zařízení (WC, umyvadlo).

Vytápění: V ložnicích jsou instalované přímotopy. Vytápění je možné i krbem (rozvody do pokojů a koupelen). Nově se dá vytápět/chladit i klimatizací.

Doprava, parkování: Vlastní bezproblémové parkování přímo u chalupy (před i za) – pro 2-3 auta.

Stravování: Plně vybavená kuchyně je k dispozici. Restaurace u Jeňoura je vzdálena 150 m. Po předchozí domluvě můžeme zamluvit (pro více osob) raut a degustace.

Vybavení: Kuchyně je standardně vybavena (el. sporák, digestoř, mikrovlnná trouba, rychlovarná konvice, lednička).V ložnicích jsou 2x LED TV (Smart, USB,.. ), k dispozici je i audio systém (CD, USB, radio,.. ).V objektu je vlastní internetové připojení – WiFi (samozřejmě zdarma).