Ohlasy

Aleš, Brno: Do Nechor jezdím opakovaně na většinu zdejších akcí. Ubytování je nadstandardní, vkusně zařízené. Vše je nové a čisté. Určitě jsem zde nebyl ubytován naposledy.

Radka, Opava:  Ubytování předčilo naše očekávání, byli jsme nadšeni. Na příští rok již máme zamluvený termín. Děkujeme.  

Akce v okolí
Cykloturistika

Ubytování

Sklep k pronajmutí poskytuje ubytování pro 2 až 8 osob ve 2 ložnicích.

Ložnice a pokoje: Ve stylovém vinném sklípku můžete posedět a ochutnat vybraná vína od našich místních vinařů. Sklípek vám necháváme přístupný neomezeně po celou dobu pobytu.V přízemí je k dispozici společenská místnost s posezením, kuchyňským koutem, krbem a samostatným WC.Dále se v objektu nacházejí 2 ložnice, každá s kapacitou 2 – 4 lůžek a vlastními soc. zařízeními (koupelny, WC).Z chodby u ložnic se vychází na krytou terasu s posezením a výhledem na nechorské sklepy.Za terasou je menší dvorek, který je oplocený.

Sociální zařízení: 2x koupelna (sprchový kout, WC, umyvadlo)1x samostatné sociální zařízení (WC, umyvadlo).Vytápění: V ložnicích jsou instalované přímotopy.Vytápění je možné i krbem (rozvody do pokojů a koupelen).

Doprava, parkování: Vlastní bezproblémové parkování přímo u chalupy (před i za) – až pro 4 auta.

Stravování:Plně vybavená kuchyně k dispozici.Restaurace u Jeňoura je vzdálena 150 m.Po předchozí domluvě můžeme zajistit pro více osob raut.

Vybavení:Kuchyně je standardně vybavena (el. sporák, digestoř, mikrovlnná trouba, rychlovarná konvice, lednička,… ).V ložnicích jsou 2x LED TV (Smart, USB,.. ), k dispozici je i audio systém (CD, USB, radio,.. ).V objektu je vlastní internetové připojení – WiFi (samozřejmě zdarma).